Telefón: 02 / 622 568 966


SPOKOJNÝ ŽIVOT
PRE nÁS VŠETkÝCH
"Vyšším princípom je, aby sme sa spoločne radovali zo šťastia a života a nie zo vzájomného nešťastia a smrti. Ľudia si pomáhajú spoločne svojou radosťou a nie svojím žiaľom." John Ruskin

O projekte


Zdravie predstavuje najdôležitejšiu hodnotu
Neberme zdravie ako niečo samozrejmé, chránme si ho a udržujme

NAŠI PARTNERI

LEBO POMÔCŤ JE VIAC AKO MYSLIEŤ IBA NA SEBA.

Zoznam spriatelených stránok a nadácií ktoré sa aktívne alebo sekundárne zapojijú do ochrany a zlepšovania stavu naších menej zdravých obyvateľov. Chceli by sa poďakovať každej spoločnosti alebo nadácií ktorá sa rozhodla pomôcť, či už finančne, materiálne alebo pomocou rôchnych aktivít. Ďakujeme!

 

 

inak

Inak Obdarení

Hlavným cieľom a zameraním združenia je združovať postihnuté osoby a ich blízke osoby, resp. osoby žijúce v spoločnej domácnosti s postihnutými osobami, pomáhať im vo všetkých oblastiach života.

http://www.inakobdareni.sk/


Asociácia pomoci postihnutým APPA

Asociácia pomoci postihutým APPA je tu pre telesne postihnutých ľudí, ktorí potrebujú pomoc. Poskytujeme všestrannú pomoc, podporu a poradenstvo.

https://appa.sk


vu

Nadácia VÚB

Účelom Nadácie VÚB je angažovať sa v oblastiach vzdelávania, umenia a charity. Veríme, že spoločensko-zodpovedné projekty si zaslúžia podporu.

https://www.nadaciavub.sk/


Nadácia SPP - Grantové programy

Pomáhame skvalitňovať život ľudí so znevýhodnením prostredníctvom podpory modelových, inovatívnych a progresívnych prístupov.

http://www.nadaciaspp.sk


Eprofi

Eprofi.sk - Vybavenie Profesionálov

Eshop ktorý prináša profesionálnu aj domácu elektrotechniku za najnižšie ceny na Slovensku. Špecializujeme sa na kvalitné, časom preverené značky.

http://www.eprofi.sk/


Osobný tréner Bratislava

Trainerspot je portál, kde nájdeš prehľad trénerov v tvojom okolí. Nájdi si svojho trénera online. Cez filter si nastav mesto, zvoľ si šport.

https://www.trainerspot.sk


INFORMÁCIE

OCHRANA ZP

Hlavným zdrojov príjmu na pokrývanie životných nákladov osôb so ZP bývajú v absolútnej väčšine sociálne dávky.

pokračovanie

PROJEKT

Svetová správa o zdravotnom postihnutí prispieva k nášmu pochopeniu ZP a jeho vplyvu na jednotlivca i spoločnosť. Zdôrazňuje rozličné prekážky, s ktorými sa ľudia so ZP stretávajú. .

pokračovanie

 

ustredie